ZDROWA AN.KA CAMP

Janowice Wielkie
21.10 – 23.10.2022

WSZYSTKIE MIEJSCA WYPRZEDANE

Mam przyjemność zaprosić Cię na mój pierwszy (i na pewno nie ostatni) obóz sportowy dla kobiet.
Przed nami piękne 3 dni pełne aktywnego odpoczynku i relaksu w cudownych okolicznościach przyrody i kameralnej atmosferze.

Zaczynamy zakwaterowaniem w piątek 21.10.22 po południu, a kończymy treningiem po śniadaniu w niedzielę 23.10.2022.

Program obozu:

 • 6 treningów – w tym poranne rozruchy na świeżym powietrzu.
 • Warsztaty z psychologiem.
 • Indywidualne konsultacje dietetyczne.
 • Masaż relaksacyjny lub fizjoterapeutyczny (za dodatkową opłatą).
 • Pakiet powitalny od partnerów wyjazdu.
 • Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych.
 • 5 wegetariańskich posiłków przez cały wyjazd.

Masz obawy czy się tam odnajdziesz?

 • Wykwalifikowana kadra trenerska będzie bacznie czuwała nad techniką wykonywanych ćwiczeń.
 • Poziom treningów będzie na bieżąco dopasowywany do indywidualnych możliwości. Zawsze będą przedstawiane różne warianty ćwiczeń – tak, abyś mogła dopasować je pod siebie.
 • Poza aktywnością fizyczną, będzie także czas na odpoczynek, regenerację oraz możliwość skorzystania z profesjonalnego masażu.
 • Mała grupa obozowiczów gwarantuje kameralną i przyjacielską atmosferę.

Także jeżeli chcesz aktywnie spędzić czas, potrzebujesz oderwania się od codziennych obowiązków oraz masz ochotę potrenować przy zielonych i górzystych terenach pod okiem specjalistów – TO JEST TO WYJAZD DLA CIEBIE!

CENA w przedsprzedaży (do 10.09): 750 zł

CENA regularna: 800 zł

Co zawiera cena:

 • Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych.
 • Wyżywienie wegetariańskie: piątek: kolacja, sobota: śniadanie, obiad, kolacja, niedziela: śniadanie
 • 6 godzin treningów
 • Warsztaty z psychologiem
 • Indywidualne konsultacje dietetyczne
 • Prezenty powitalne od partnerów wyjazdu

Cena nie obejmuje – masaży relaksacyjnych i fizjoterapeutycznych (cena za indywidualny masaż będzie uzależniona od ilości uczestników). Kwota zostanie podana w mailu organizacyjnym przed wyjazdem.

Zapisz się już dziś!

WSZYSTKIE MIEJSCA WYPRZEDANE

Jeżeli chcesz dołączyć do nas, to napisz do mnie na Instagramie/Facebooku wiadomość prywatną lub wyślij maila: zdrowanka@gmail.com.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Rezerwacji dokonasz wpłacając zadatek 200 zł. Całość kwoty należy zapłacić do 03.10.2022

Podczas wyjazdu opiekować się Tobą będą:

ANNA KOELNER – TRENER PERSONALNY, DIETETYK KLINICZNY

Pod pseudonimem Zdrowa An.Ka ukrywam się ja- Ania Koelner. Codziennie spotykamy się na Instagramie, więc nastał czas, aby poznać się na żywo. Nie ukrywam, że zorganizowanie kobiecego wyjazdu było na liście moich marzeń od lat i nadal nie mogę uwierzyć, że wreszcie się to stanie! Dlatego nie może Cię z nami zabraknąć! Na naszym wyjeździe będę się zajmować tym co lubię najbardziej – czyli treningiem funkcjonalnym kobiet. Dodatkowo zaopiekuję się również Tobą dietetycznie i chętnie udzielę Ci indywidualnej konsultacji żywieniowej. Mam świra na punkcie przeprowadzania treningu zgodnie z cyklem miesiączkowym i uwielbiam obserwować jak różnie kobiece ciała potrafią reagować na te same bodźce treningowe. Od niedawna zaczęłam szkolić się i rozwijać swoją wiedzę w zakresie treningu okołoporodowego. Tak aby być w stanie zaopiekować się kobietami na każdym etapie życia. Uwielbiam moją pracę i codzienne spotkania treningowe z kobietami. Nie mogę się doczekać aż przekażę Ci trochę swojej energii!

Autor zdjęć Miłosz Bolechowski

OLA GUZIK – TRENER PERSONALNY

Jestem Ola Guzik i kocham zarażać ruchem. Trenuję od prawie dziesięciu lat.
Nie potrafię wybrać jednej aktywności, którą lubię najbardziej. Kocham biegać, pływać, trenować samą siebie i innych. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, ukończyłam również kurs trenera kettlebells oraz taśm podwieszanych (TRX). Specjalizuję się w treningach stacyjnych, funkcjonalnych. Czynnie zarażam aktywnością poprzez swoje social media, wplatając treningi w codzienne życie innych. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Lubię, gdy na treningu nie ma nudy.

ALEKSANDRA FLOREK – PSYCHOLOG

Słuchając serca ukończyła psychologię, słuchając rozumu również prawo. W efekcie od kilkunastu lat związana jest zawodowo z branżą HR. Najchętniej działa na sali szkoleniowej, prowadząc warsztaty tzw. miękkich kompetencji, które jednak w praktyce dają nam odpowiednią twardość do życia 🙂 Szczególnie bliska jest jej tematyka empatii, wrażliwości i zachowywania otwartej głowy na inność.
Miłość zawodowa: Brene Brown i Simon Sinek. Miłość prywatna: mąż Michał i dwie niezwykłe małe kobiety – Jagódka oraz Emilka 🙂

ILONA MOLSKA – FIZJOTERAPEUTKA, TRENER MEDYCZNY

Cześć, mam na imię Ilona i jestem absolwentką Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ze sportem związana jestem od dziecka (prawie tak samo długo jak z Anią).
Pierwsze doświadczenie jako fizjoterapeuta zdobywałam już w trakcie studiów, w macierzystym klubie Gwardia Wrocław, gdzie przez lata była zawodniczką piłki siatkowej.

Chętnie przekazuje wiedzę i pomoc swoim podopiecznym. Głównie w zakresie terapii manualnej:

 • terapia manualna według koncepcji Kaltenborn-Evjenth
 • manipulacja powięzi wg Stecco
 • ścieżka specjalizacyjna Traumatologia sportowa z elementami fizjoterapii
 • kinesiology taping oraz treningu medycznego:
 • trening medyczny BODYWORK

Jeśli macie pytania, wątpliwości, czy zwyczajnie chcecie skorzystać z terapii bądź masażu, zapraszam serdecznie.

Poznaj miejsce, gdzie będziemy spać i trenować oraz cudownie się bawić:

Poznaj naszych partnerów:

Jeżeli chcesz dołączyć do nas lub zdobyć więcej informacji na temat wyjazdu, to napisz do mnie na Instagramie/Facebooku wiadomość prywatną lub wyślij mail na: zdrowanka@gmail.com. Wszystkie miejsca zostały już wyprzedane.

ZDROWA AN.KA CAMP