ZDROWA AN.KA CAMP

edycja WIOSENNA!

Janowice Wielkie
19.05 – 21.05.2023

Mam przyjemność zaprosić Cię KOLEJNĄ EDYCJĘ mojego
obozu sportowego dla kobiet.
Przed nami piękne 3 dni pełne aktywnego odpoczynku i relaksu w cudownych okolicznościach przyrody i kameralnej atmosferze.

Zaczynamy zakwaterowaniem w piątek 19.05.23 po południu, a kończymy obiadem po treningu w niedzielę 21.05.2023.

Program obozu:

 • 6 treningów – w tym poranne rozruchy na świeżym powietrzu i TRENING Z GOŚCIEM SPECJALNYM!
 • Warsztaty z psychologiem. Temat: “Odporność psychiczna”.
 • Masaż relaksacyjny lub fizjoterapeutyczny (za dodatkową opłatą).
 • Pakiet powitalny od partnerów wyjazdu.
 • 6 wegetariańskich posiłków przez cały wyjazd.

Na tej edycji poznamy tajniki nowego rodzaju aktywności.

Tego nie było na ostatnim obozie!

Czeka nas wieczorny trening jogi z wykwalifikowaną trenerką Emilią!

Masz obawy czy się tam odnajdziesz?

 • Wykwalifikowana kadra trenerska będzie bacznie czuwała nad techniką wykonywanych ćwiczeń.
 • Poziom treningów będzie na bieżąco dopasowywany do indywidualnych możliwości. Zawsze będą przedstawiane różne warianty ćwiczeń – tak, abyś mogła dopasować je pod siebie.
 • Poza aktywnością fizyczną, będzie także czas na odpoczynek, regenerację oraz możliwość skorzystania z profesjonalnego masażu.
 • Mała grupa obozowiczów gwarantuje kameralną i przyjacielską atmosferę.

Także jeżeli chcesz aktywnie spędzić czas, potrzebujesz oderwania się od codziennych obowiązków oraz masz ochotę potrenować przy zielonych i górzystych terenach pod okiem specjalistów – TO JEST TO WYJAZD DLA CIEBIE!

CENA w przedsprzedaży (do 15.03): 970 zł

CENA regularna: 1050 zł

Co zawiera cena:

 • Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych.
 • Wyżywienie: piątek: kolacja, sobota: śniadanie, obiad, kolacja, niedziela: śniadanie, obiad
 • 6 godzin treningów
 • Warsztaty z psychologiem
 • Prezenty powitalne od partnerów wyjazdu

Cena nie obejmuje – masaży relaksacyjnych i fizjoterapeutycznych (cena za indywidualny masaż będzie uzależniona od ilości uczestników). Kwota zostanie podana w mailu organizacyjnym przed wyjazdem.

Zapisz się już dziś!

W celu zagwarantowania miejsca obowiązuje bezzwrotny zadatek w wysokości: 250 zł. Który należy wpłacić na numer konta podany w wiadomości zwrotnej ode mnie, 48h od zgłoszenia chęci wyjazdu. (W przypadku dokonania wpłaty w weekend – obowiązuje wysłan potwierdzenie przelewu).

UWAGA: Liczba miejsc na obozie jest ograniczona!

Podczas wyjazdu opiekować się Tobą będą:

TRENER PERSONALNY, DIETETYK KLINICZNY

ANNA KOELNER – TRENER PERSONALNY, DIETETYK KLINICZNY

Pod pseudonimem Zdrowa An.Ka ukrywam się ja- Ania Koelner. Codziennie spotykamy się na Instagramie, więc nastał czas, aby poznać się na żywo. Nie ukrywam, że zorganizowanie kobiecego wyjazdu było na liście moich marzeń od lat i nadal nie mogę uwierzyć, że wreszcie się to stanie! Dlatego nie może Cię z nami zabraknąć! Na naszym wyjeździe będę się zajmować tym co lubię najbardziej – czyli treningiem funkcjonalnym kobiet. Dodatkowo zaopiekuję się również Tobą dietetycznie i chętnie udzielę Ci indywidualnej konsultacji żywieniowej. Mam świra na punkcie przeprowadzania treningu zgodnie z cyklem miesiączkowym i uwielbiam obserwować jak różnie kobiece ciała potrafią reagować na te same bodźce treningowe. Od niedawna zaczęłam szkolić się i rozwijać swoją wiedzę w zakresie treningu okołoporodowego. Tak aby być w stanie zaopiekować się kobietami na każdym etapie życia. Uwielbiam moją pracę i codzienne spotkania treningowe z kobietami. Nie mogę się doczekać aż przekażę Ci trochę swojej energii!

Autor zdjęć Miłosz Bolechowski

TRENER PERSONALNY

OLA GUZIK – TRENER PERSONALNY

Jestem Ola Guzik i kocham zarażać ruchem. Trenuję od prawie dziesięciu lat.
Nie potrafię wybrać jednej aktywności, którą lubię najbardziej. Kocham biegać, pływać, trenować samą siebie i innych. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, ukończyłam również kurs trenera kettlebells oraz taśm podwieszanych (TRX). Specjalizuję się w treningach stacyjnych, funkcjonalnych. Czynnie zarażam aktywnością poprzez swoje social media, wplatając treningi w codzienne życie innych. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Lubię, gdy na treningu nie ma nudy.

PSYCHOLOG

ALEKSANDRA FLOREK – PSYCHOLOG

Słuchając serca ukończyła psychologię, słuchając rozumu również prawo. W efekcie od kilkunastu lat związana jest zawodowo z branżą HR. Najchętniej działa na sali szkoleniowej, prowadząc warsztaty tzw. miękkich kompetencji, które jednak w praktyce dają nam odpowiednią twardość do życia 🙂 Szczególnie bliska jest jej tematyka empatii, wrażliwości i zachowywania otwartej głowy na inność.
Miłość zawodowa: Brene Brown i Simon Sinek. Miłość prywatna: mąż Michał i dwie niezwykłe małe kobiety – Jagódka oraz Emilka 🙂

FIZJOTERAPEUTKA, TRENER MEDYCZNY

ILONA MOLSKA – FIZJOTERAPEUTKA, TRENER MEDYCZNY

Cześć, mam na imię Ilona i jestem absolwentką Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ze sportem związana jestem od dziecka (prawie tak samo długo jak z Anią).
Pierwsze doświadczenie jako fizjoterapeuta zdobywałam już w trakcie studiów, w macierzystym klubie Gwardia Wrocław, gdzie przez lata była zawodniczką piłki siatkowej.

Chętnie przekazuje wiedzę i pomoc swoim podopiecznym. Głównie w zakresie terapii manualnej:

 • terapia manualna według koncepcji Kaltenborn-Evjenth
 • manipulacja powięzi wg Stecco
 • ścieżka specjalizacyjna Traumatologia sportowa z elementami fizjoterapii
 • kinesiology taping oraz treningu medycznego:
 • trening medyczny BODYWORK

Jeśli macie pytania, wątpliwości, czy zwyczajnie chcecie skorzystać z terapii bądź masażu, zapraszam serdecznie.

@dominikahullphotog, @ashtangayogawroclaw

TRENERKA JOGI

EMILIA JAWORSKA – TRENERKA JOGI

Pasjonatka ruchu, jogi i holistycznego podejścia do życia.
Ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yogi RYT 200 oraz studia na AWF we Wrocławiu.
Uważa, że joga może działać terapeutycznie, gdy jest praktykowana z uważnością i oddechem. Pragnie dzielić się przekazywać dalej to co dała jej joga, pokazując że jest to praktyka dla każdego.
Z wykształcenia jest dietetykiem klinicznym. Dużo radości sprawia jej czas spędzony w kuchni. Uwielbia gotować i dzielić się pasją do pysznego, zdrowego jedzenia.
Oferuje swoim uczniom indywidualne podejście poparte wiedzą zebraną przez wiele lat aktywności fizycznej i pracy z ciałem.

Poznaj miejsce, gdzie będziemy spać i trenować oraz cudownie się bawić:

Tak bawiłyśmy się na edycji jesiennej:

Jeżeli chcesz dołączyć do nas lub zdobyć więcej informacji na temat wyjazdu, to napisz do mnie na Instagramie/Facebooku wiadomość prywatną lub wyślij mail na: zdrowanka@gmail.com.

ZDROWA AN.KA CAMP